Jak przygotować się do pracy z fotografem – porady dla Pary MłodejFotografie ślubne to wspaniała pamiątka dla Pary Młodej, na której uchwycone zostają wszystkie najpiękniejsze chwile z ceremonii ślubu i uroczystości weselnej. Biorąc do ręki zdjęcia ślubne, małżonkowie mogą wspominać najważniejszy dzień ich życia przez długie lata.
Korzystając z usług profesjonalnego fotografa, Młoda Para może liczyć na dobrze wykonane zdjęcia, odpowiednio dopracowane pod względem technicznym. Należy jednak pamiętać, że zaangażowanie Małżonków oraz odpowiednie przygotowanie do współpracy z fotografem odgrywa niezwykle ważną rolę w efekcie finalnym ślubnego albumu.
Na co zatem warto zwrócić uwagę przygotowując się do pracy z fotografem podczas ślubu?
Pierwszym krokiem jest ustalenie i uporządkowanie miejsca przygotowywań. Ten etap odbywa się zazwyczaj w domach lub wynajętych pokojach hotelowych. Nie trzeba chyba wspominać o uprzątnięciu niepotrzebnych rzeczy, aby w naszych kadrach nie zagościł bałagan. Warto zadbać o drobne akcenty ozdobnych na przykład w postaci świeżych kwiatów, które dodadzą odświętnego charakteru.
Opowieść o tym najważniejszym dniu budują również dodatki, które warto przygotować dla fotografa. Suknia ślubna, buty, welon, bukiet, obrączki czy pamiątki o znaczeniu sentymentalnym leżące w widocznym miejscu, mogą zostać ujęte na fotografiach i stanowić ciekawe dopełnienie ślubnego reportażu.
Jednak istotą udanych fotografii ślubnych są ludzie. Jest to oczywiście Młoda Para oraz najbliższa rodzina i zaproszeni goście. Najważniejszą rolę odgrywa tu szczerość i naturalność. Nie ma nic piękniejszego, niż prawdziwe emocje towarzyszące tym podniosłym chwilom, ujęte na fotografiach. Przede wszystkim Młodzi Małżonkowie nie powinni wstydzić się swoich uczuć i okazywać sobie czułość, uśmiechać się, nie bać się łez wzruszenia. Emocje tego dnia są wyjątkowe, a ujęte na zdjęciach będą stanowiły niezwykła pamiątkę.
W naszej pracy często współpracujemy z fotografami w przygotowaniu sesji ślubnych i narzeczeńskich. Na potrzeby sesji zapewniamy kwiaty, które w subtelny sposób podkreślają atmosferę zdjęć i eksponują cechy bohaterów sesji. Więcej na temat kwiatów do sesji znajdziecie na naszej stronie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z sesji narzeczeńskich, które organizowaliśmy wspólnie z Martą Brodziak.
0 komentarze:

Prześlij komentarz