samochód do ślubu / dekoracje / talismanPrzystrojenie samochodu to istotny element florystyki ślubnej. Dekoracja pojazdu ma wpływ na to, jak Młoda Para zaprezentuje się w orszaku weselnym. Buduje również pierwsze wrażenie, jakie Nowożeńcy zrobią na gościach czekających na nich przy kościele lub w miejscu, gdzie odbywa się przyjęcie weselne.
Finalny wygląd dekoracji samochodu powinien spełniać oczekiwania Młodej Pary, ale także powinien być wykonany zgodnie z obowiązującymi trendami florystycznymi. Obecnie najmodniejszy jest dekoracyjny minimalizm. Rozbudowane, wielokwiatowe zdobienia aut ustępują miejsca delikatnym i eleganckim kompozycjom. Stawiamy przede wszystkim na gustowne dekoracje klamek oraz stonowane zdobienia maski.
Istnieje kilka zasad, których powinno się przestrzegać w trakcie przygotowania dekoracji samochodu. Zdecydowanie należy mieć na uwadze to, by wybrane kwiaty pasowały do charakteru, gatunku i koloru pojazdu, którym poruszać się będą Nowożeńcy. Jak można się łatwo domyślić, inaczej przyozdobimy elegancką limuzynę, zabytkowy samochód, a inaczej sportowe auto.
Ważną rolę odgrywa też tutaj gatunek kwiatów, które zostaną wybrane do przystrojenia. Oprócz koloru, należy zwrócić też uwagę na ich trwałość – aby nie uległy zniszczeniu, gdy pojazd jest w ruchu. A jeśli o kolorze mowa: nie możemy zapominać, że florystyczne dekoracje samochodu powinny nawiązywać do kolorystyki całej oprawy ślubu i wesela.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiającą kompozycje kwiatowe, wykonane przez FloralHeaven.pl w ramach usługi związanej ze zdobieniem samochodu Pary Młodej.
Samochód: Talisman do ślubu

0 komentarze:

Prześlij komentarz