ślub / biżuteria / ozdoby do włosów / sesja foto

Jeśli podjęłaś już najważniejsze decyzje w planowaniu ślubnej stylizacji, czyli wybrałaś suknię, fotografa, dekoratora, warto pomyśleć także o dodatkach. Jednym z takich detali są ozdoby do włosów. Panna Młoda w tym wyjątkowym dniu może wybrać żywe kwiaty, które podkreślą jej fryzurę, lub wianki pasujące do naturalnych stylizacji. Niektóre Panny Młode w dzień ślubu sięgają po biżuterię we włosy taką jak opaski, grzebienie i ozdobne wsuwki na zjawiskowych łańcuszkach.
Prezentujemy dziś zdjęcia z sesji zorganizowanych wspólnie z Ludożerna - Designer Jewellery. Jest to niewielka pracownia artystyczna na Lubelszczyźnie, która wykonuje ślubną biżuterię oraz akcesoria do włosów dla przyszłych panien młodych, które są wymagające i szukają czegoś innego, niespotykanego oraz stworzonego z duszą. Podczas tworzenia biżuterii, przede wszystkim w technikach sutasz i  beading, wplatane są przeróżne koraliki oraz kryształki typu kryształy Swarowskiego, minerały, perły Seashell i inne  w jedwabne sznurki. Prace wykonywane przez Ludożerna powstają zawsze w pojedynczych egzemplarzach, przez co produkt jest ekskluzywny i oryginalny. 

PHOTO: Yaryna Pochtarenko | BIŻUTERIA: Ludożerna | MODELKI: Sofia Aleksandrovna, Vladyslava Dobryshkina | FLORAL DESIGN: FLORALHEAVEN.PL
0 komentarze:

Prześlij komentarz